Jak się zapisać?

Stałe zajęcia taneczne prowadzone od września do czerwca:

Zapisy na zajęcia stałe przyjmujemy telefonicznie bądź osobiście w siedzibie Szkoły Tańca. Następnie należy przyjść na najbliższy trening wybranej grupy (wg. planu zajęć), wnieść opłatę za pierwszy trening (10 zł od osoby - przy zapisie ta kwota zostanie wliczona w kwotę czesnego za pierwszy miesiąc zajęć), ZMIENIĆ OBUWIE i ćwiczyć razem z grupą. Jeśli zajęcia się spodobają to już na następny trening należy przygotować się na płatność za te zajęcia (w kolejnych miesiącach płatności należy dokonywać do 10-tego dnia każdego miesiąca). Ceny podane na stronie internetowej mogą się nieznacznie różnić od aktualnych cen za zajęcia taneczne wg Cennika Szkoły Mistrzów Tańca Pavlović dostępnego w Biurze Szkoły w Olsztynie przy ul. Berlinga 2A.

Uwaga:

  • obowiązują wcześniejsze zapisy !!!
  • aby zapisać się do grup HOBBY DANCE należy wcześniej ukończyć KURS TAŃCA towarzyskiego dla początkujących

Zajęcia tymczasowe:

Aby zapisać się na Kurs Tańca Towarzyskiego lub Salsy dla dorosłych z Arkadiuszem Pavlović się ze Szkołą Tańca Pavlović i zapisać się na listę - określając wcześniej miesiąc w jakim chce się uczęszczać na te zajęcia . Na tydzień przed planowanym rozpoczęciem kursu, zadzwonimy do Państwa i poinformujemy o dacie, pytając o potwierdzenie przyjścia na kurs. Można zapisac się zarówno osobiście, w siedzibie Szkoły na ul. Berlinga 2A w Olsztynie, jak i telefonicznie pod numerem telefonu 089 543 83 83.

Lekcje indywidualne dla nowożeńców i nie tylko:

Aby zapisać się na lekcje indywidualne należy skontaktować się ze Szkołą Tańca Pavlović, my pokierujemy Państwa do odpowiedniego instruktora. Wówczas już będą mogli Państwo bezpośrednio między sobą uzgodnić termin lekcji.

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje.

Usuń mój adres z newslletera

Page Error

We are very sorry but this page has some errors and cannot be displayed.
Please try again later and if problem persists contact our webmaster.